ÇELİK KONSTRÜ
KSİYON

Çelik, alternatif ürünlere göre hafifliği, yüksek mukavemet ve dayanıklılık gücü, kısa imalat ve montaj özellikleriyle her zemin sınıfı ve deprem bölgesi için en doğru yapı malzemesidir.

Çelik kullanım alanları, şekillendirme imkanı ve teknik özellikleri sayesinde 21. yüzyılın en önemli inşaat malzemesi olmuştur. Bütün bunlara ek olarak çelik, geri dönüşümü en yaygın olan malzemelerden birisidir.


Fabrikalarda hazırlanan taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır.Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek malzemedir.
 
 
Bina

Fiyat dengesi, hızlı yapım süresi, insanların daha erken yapılarına yerleşmelerine imkan verip daha az maliyet avantajı elde edilmesini sağlar.


İstenildiği takdirde yapının bütün elemanları ve taşıyıcı sistem civatalı olarak üretilebilir.Bu özellik çelik konstrüksiyon yapıyı sökme, taşıma, değiştirme, büyütme veya küçültme işlemlerini minimum zahiyetle yapılmasını sağlar.
Aynı zamanda bu demonte özelliği kiralık arsalar üzerinde geçici depolama çalışmalarına imkan sağlamaktadır.


Çelik konstrüksiyon yapılar, endüstriyel yapılarda geniş açıklıkları kolonsuz ve yer yer taşıyıcısız geçme şansını  taşır. Buda maliyeti azaltmasının yanında yapının estetik bir biçimde kullanılmasını sağlar.

Uçar Çelik İnşaat,Eskişehir Çelik,Eskişehir İnşaat, Eskişehir Hafif Çelik, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı,Sanayi Tesisi İnşaatları