KURUMSAL


1986 yılında İnşaat Mühendisi Ramazan Uçar tarafından kurulan firmamız her türlü çelik ve betonarme yapının planlama, tasarım, mühendislik, müteahhitlik, proje, imalat ve montaj aşamalarını uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir. ESK UÇAR müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak kaliteli işi en hızlı, en üst düzeyde beceri ve ustalıkla yapmayı amaçlar.

ESK UÇAR, kuruluşundan bu yana İnşaat Taahhüt ve Çelik konstrüksiyon yapılar üzerine birikimlerini uygulamaya dönüştürüp çok yönlü projelere imza atmıştır. Şirketimiz proje çalışmasından imalat ve montaj takibine kadar her aşamada bulunarak, projeden teslime kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

 
 

VİZYONUMUZ

 
Kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden sektördeki yerini daima ileri taşımayı hedefler. Misyonlarını yerine getirmek üzere yardım eden vizyonumuz, sektörümüzde lider firmalar arasına girebilmektir.

MİSYONUMUZ

 
Kalite ve bilgi birikimimizle müşteri memnuniyetini önde tutarak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun mühendislik çözümlerini üreterek kimliğimizi her zaman zirvede tutmaktır.
Bina
Uçar Çelik İnşaat,Eskişehir Çelik,Eskişehir İnşaat, Eskişehir Hafif Çelik, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı,Sanayi Tesisi İnşaatları